Ядерний арсенал Китаю зростає найшвидше у світі — дослідження
Журналіст
Ганна Ткач
17.06.2025 - 10:30
490 переглянули
Як повідомляє hvylya.net:
За звітом Стокгольмського міжнародного інституту з вивчення проблем миру (SIPRI), Китай випереджає всі інші ядерні держави у збільшенні ядерного потенціалу, плануючи збільшувати арсенал на приблизно 100 боєголовок щороку починаючи з 2023 року. Станом на початок 2025 року Китай має щонайменше 600 ядерних боєголовок.
Згідно з звітом SIPRI, у 2024 році всі дев'ять держав, які володіють ядерною зброєю, продовжили інтенсивні програми модернізації своїх ядерних арсеналів. Росія та США разом володіють близько 90% всіх ядерних озброєнь у світі, і обидва країни активно розробляють програми модернізації для збільшення своїх арсеналів.
Звіти міжнародних організацій показують, що Китай активно збільшує свій ядерний потенціал, плануючи розширювати свій арсенал щороку. Окрім того, усі держави, які мають ядерну зброю, і далі активно працюють над модернізацією своїх ядерних арсеналів, що свідчить про продовження гонки зброї в світі.
Читайте також
Redmi анонсувала смартфон з акумулятором 9000 мАг
сьогодні, 05:41
38 переглянули
Boeing модернізує тренажери для літаків ВМС США через загрозу Китаю та Росії
сьогодні, 01:12
60 переглянули
У США будують атомну станцію з малими реакторами на 600 МВт
вчора, 14:40
88 переглянули
Сі Цзіньпін поставив Трампу ультиматум щодо Тайваню
вчора, 12:17
90 переглянули

