Alyosha розповіла про свої перші стосунки з Вадимом Лисицею

Українська співачка Alyosha не дуже часто дає коментарі щодо свого особистого життя, але зробила виключення для "Зіркового шляху", де відверто розповіла про свої перші стосунки з продюсером Вадимом Лисицею.

Як пригадала зірка, вона почала зустрічатися з Вадимом, коли їй було 17 років. За словами виконавиці, він був її першим партером.

Закохані одразу знайшли порозуміння завдяки спільним інтересам. Згодом вони разом почали розвиватися в музичній сфері та переїхали до Києва.

Спочатку дівчина мешкала в гуртожитку, а потім перебралася до коханого на орендовану квартиру. Однак, її батьки дізналися про це не одразу, бо Альоша не хотіла, аби вони нервували.

За зізнанням дружини лідера гурту "Антитіла", разом з екскоханим вона пережила чимало складних періодів, але основною причиною їхнього розриву стала саме розбіжність у планах на майбутнє.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Напівоголена і на підборах: Емілі Ратаковскі повідомила про свою вагітність

Мені не вистачало часу на роботу над піснями для проєкту Alyosha, якихось ідей, обговорювань. Мені хотілося цієї праці, а її не було, і мене це бісило. В результаті я зрозуміла, що в нас різні цілі. Нас об’єднала музика, а стосунки були вже додатком до неї. Як бачиш, за стільки років стосунків ми не захотіли одружитися та народити дітей. – пояснила знаменитість.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: