UA RU EN

21-річного шахрая судитимуть у Києві: як він виманив у пенсіонера 15 тисяч доларів

Суспільство обурене: молодий зловмисник обманув літню людину на значну суму грошей.

Шахрайство в Києві: випадок з 21-річним чоловіком

У Києві 21-річного чоловіка судитимуть за шахрайство, у рамках якого він за схемою "родич у біді" виманив у 79-річного киянина 15 тисяч доларів США. Цей випадок став предметом розслідування, яке завершилося скеруванням справи до суду Оболонського району Києва.

Згідно з матеріалами справи, затриманий шахрай, вік якого становить 21 рік, обманув літнього чоловіка, який мешкає в Києві. Гроші були передані потерпілим біля дверей його квартири. Під час затримання зловмисника поліцією було вилучено 2500 доларів США, які, згідно з інформацією, були повернені потерпілому.

Обвинувальний акт у цій справі було подано Оболонською окружною прокуратурою міста Києва. Цей випадок не є єдиним у місті, адже нещодавно у Києві також було затримано 30-річного чоловіка, який під виглядом співробітника СБУ привласнив заощадження 74-річної жінки. Окрім того, поліція викрила 33-річного мешканця Дніпропетровської області, який організував схему телефонного шахрайства, заволодівши 64000 гривнями 75-річного киянина. Ця схема шахрайства, відома як "вішинг", також привертає увагу правоохоронців.

Актуальність проблеми шахрайства

Таким чином, ситуація з шахрайством у Києві залишається актуальною, і правоохоронні органи продовжують працювати над викриттям злочинців та поверненням коштів потерпілим.

Аналізуючи цю ситуацію, можна відзначити, що шахрайство, особливо стосовно літніх людей, стало серйозною проблемою в Україні. Правоохоронні органи активно реагують на такі випадки, проте зростання таких злочинів вказує на необхідність підвищення обізнаності населення щодо можливих схем шахрайства. Важливо, щоб люди, особливо літні, були обережними та не піддавалися на маніпуляції з боку шахраїв.