UA RU EN

Атака дрона на Київщину: двоє загиблих та четверо поранених у житловому будинку

Трагедія в столиці: наслідки нападів на житлові райони забрали життя двох людей і призвели до травмування ще чотирьох.

Атака дрона на Київщину

Атака дрона на Київщину призвела до трагедії: у Білогородській громаді Бучанського району внаслідок влучання безпілотника "Герань-2" у житловий будинок загинули двоє людей, двоє з яких ще не встановлені. Інцидент стався о 01:38, і в результаті вибуху виникла пожежа, яка охопила площу 600 кв. м. Пожежу вдалося ліквідувати о 05:15.

Постраждалі та наслідки

Серед постраждалих – жінка та двоє дітей 2016 і 2021 років народження, які отримали гостру реакцію на стрес, а також чоловік, що зазнав отруєння продуктами горіння. Відзначено, що це не перша атака на цю громаду:

  • Попередня відбулася в ніч на 28 січня, коли внаслідок аналогічного нападу постраждав багатоповерховий житловий будинок.
  • Там сталася пожежа покрівлі та верхнього поверху.

Крім того, в Києві, в Голосіївському районі, спостерігалися уламки безпілотника, що впали на дорогу, а також зафіксовані пошкодження вікон житлового будинку та покрівлі багатоповерхівки. Спроба виникнення пожежі на даху нежитлової будівлі не підтвердилась. Ця атака є частиною більшої серії обстрілів, що здійснюються окупантами по столиці та її околицях.

Ця трагедія підкреслює продовження загрози з боку безпілотників, які використовуються в конфлікті, і потребу в посиленні заходів безпеки для захисту цивільного населення. Важливо відзначити, що такі атаки на житлові райони створюють не лише фізичну небезпеку, але й психологічний стрес для місцевих жителів, що може мати тривалий вплив на їхнє життя. З огляду на частоту подібних інцидентів, громади в Київській області можуть потребувати додаткової підтримки для відновлення та захисту населення у майбутньому.