UA RU EN

Росіяни вдарили по Україні 540 дронами та ракетами: є загиблі та поранені

Унаслідок атаки з повітря зафіксовано численні жертви та постраждалі. Фото: glavcom.ua

Україна знову стала об'єктом нападу російських військ. За даними президента країни Володимира Зеленського, нічний удар 30 серпня призвів до постраждалих 14 областей. Один загиблий та десятки поранених у Запоріжжі, де врятувати внаслідок атаки вдалося будинок та місцеве підприємство. Великі збитки отримала цивільна інфраструктура по всій країні.



Зеленський висловив обурення тим, що попередній обстріл не викликав достатньої реакції світової спільноти, і Москва знову вирішила вдарити. Президент закликав до жорстких заходів щодо Росії, включаючи тарифи та санкції, щоб відкрити шанс на дипломатію.



Ця війна не припиниться від політичних заяв - потрібні справжні кроки. Ми чекаємо на дії Америки, Європи і всього світу


Ситуація надзвичайно напружена, і подальший розвиток подій в Україні потребує твердих міжнародних реакцій та заходів для забезпечення безпеки та миру в регіоні.