UA RU

Був командиром взводу. ЗСУ знищили дзюдоїста з Криму

Герой, що захищав батьківщину і мав нагороди в спорті, загинув у бою. Фото: glavcom.ua

Ліквідація зрадників з Криму


Захисники України знову провели успішну операцію щодо ліквідації зрадників з Криму. На цей раз цілью став дзюдоїст Володимир Сальников, який покинув свою батьківщину та приєднався до ворога. Відтепер його не стане на шляху ворогів України.



Сальников народився 28 травня 1974 року і походить з села Овочеве Джанкойського району. Пізніше він переїхав до Судаку, де займався дзюдо та мав звання "кандидат у майстри спорту". Він також отримав офіцерську освіту у Вищому військово-морському училищі імені Попова у Санкт-Петербурзі.



20 квітня 2025 року захисники України ліквідували старшого лейтенанта Володимира Сальникова.


Прощання з окупантом заплановано на 10 травня у Судаку. Це вже не перший випадок, коли сили оборони успішно виявляють та нейтралізують колаборантів.


Аналогічні сценарії розгорталися й з іншими представниками спортивного світу окупантів. Наприклад, російського футболіста та футзаліста Олексія Яблонського також було ліквідовано за те, що він став на сторону ворога. Його кар'єра також закінчилася після протистояння з українськими захисниками.