Перший матч кваліфікації Кубку Європи ФІБА видався не дуже вдалим для дніпровського клубу. "Дніпро" поступився румунській команді "Корона Брашов" з рахунком 69:83. Господарі зробили ривок у першій половині гри і виграли її з величезним відривом у 21 очко. Проте після перерви дніпряни змогли відновити ігровий ритм і скоротити відставання до 14 очок, вигравши обидві чверті.
Кращий у матчі гравець "Дніпра"
Найкращим у складі "Дніпра" в цій грі став американський новачок команди Сі Джей Вільямсон, який набрав 25 очок, реалізувавши 10 з 16 кидків, здійснив 11 підбирань та 3 передачі. Другий матч проти румунської команди відбудеться 27 вересня.
У першому матчі кваліфікації Кубку Європи ФІБА "Дніпро" зазнав поразки від "Корона Брашов". Господарі гри вийшли вперед у першому таймі, але дніпряни показали характер, зумівши скоротити різницю в очках. Найкращим гравцем матчу став американський легіонер Сі Джей Вільямсон, який продемонстрував вражаючу результативність у складі українського клубу. Наступна гра вже невдовзі, і фанати сподіваються на перемогу своєї команди.