Під час церемонії вручення премії "Греммі" сталася неприємна ситуація: репера Каньє Веста та його дружину Б'янку Цензорі вигнали із заходу. Про це повідомляє Notícias ao Minuto.
Пара з'явилася на червоній доріжці в своїх звичайних образах - Каньє в чорній футболці та штанах, а Б'янка в пухнастій чорній шубі. Але в один момент вона почала роздягатися перед камерами, знявши свою шубу і залишившись в абсолютно прозорій міні-сукні.
Португальська блогерка, журналістка, письменниця Ана Гарсіа Мартінс висловила свої враження про цей момент на своїй сторінці в Instagram.
Переглянути цей допис в Instagram