Травма Джуда Беллінгема
Атакувальний півзахисник мадридського Реала Джуд Беллінгем отримав травму під час матчу чемпіонату Іспанії 1 лютого 2026 року. Гравець був замінений на 10-й хвилині зустрічі з Райо Вальєкано. Діагноз показав, що у Беллінгема травма напівсухожильного м'яза лівої ноги, через що він може пропустити близько місяця.
У нинішньому сезоні 2025/26 22-річний англійський футболіст встиг відзначитися шістьма голами та чотирма асистами в 28 матчах. На момент травми Реал перебував у боротьбі за титул чемпіонів, поступаючи Барселоні лише одним балом у таблиці Ла Ліги.
Вплив на команду
У лютому 2026 року команда проведе шість матчів, з яких два будуть проти Бенфіки в 1/16 фіналу плейоф Ліги чемпіонів, а чотири - в рамках чемпіонату Іспанії.
Тренер команди Альваро Арбелоа буде змушений адаптувати тактику без участі ключового гравця. Результат матчу проти Райо Вальєкано завершився перемогою Реала з рахунком 2:1, але відсутність Беллінгема може суттєво вплинути на подальшу гру клубу.
Травма Джуда Беллінгема є серйозним ударом для Реала, оскільки він є одним із найважливіших футболістів команди. У контексті боротьби за титул чемпіонів та участі в Лізі чемпіонів, відсутність такого гравця може позначитися на результатах команди. Тренер Альваро Арбелоа тепер має знайти способи компенсувати його відсутність, що може вимагати змін у тактичному підході та ротації складу в найближчих матчах.