Гендиректор компанії "Укрпошта" Ігор Смілянський спростував чутки про можливий дефолт, які поширюються деякими ЗМІ. Він заявив, що жодного дефолту не відбувається і не буде. Смілянський також наголосив, що компанія продовжує здорово функціонувати та розвиватися, не дивлячись на тимчасові фінансові втрати через інвестиції.
"І відразу, раптом, виходить новина, що в тих самих матеріалах бюджету НБУ пропонує закрити ПІН Банк замість того, щоб його передати Укрпошті і вирішити питання фінансової інклюзії, за що, до речі, проголосували 260 депутатів Верховної Ради. Як кажуть наші вороги: 'Совпадение? Не думаю'", – розповів він.
Усі звинувачення в адресу "Укрпошти" зі сторони Національного банку не мають під собою жодної підстави, запевнив гендиректор. Він вказав, що зміни в оцінці капіталізації компанії не потребують додаткових коштів і є лише технічними аспектами роботи банку.
Всі заяви Смілянського є відповіддю на поширені чутки і спекуляції щодо фінансового стану "Укрпошти" і підтверджують стабільність компанії.