На Покровському напрямку російські війська продовжують штурмувати малими групами, намагаючись увійти до Покровська та закріпитися на півдні міста.
Про це повідомив командир батареї перехоплювачів БПЛА "Янголи відплати" 68-ї єгерської бригади імені Олекси Довбуша з позивним "Маестро" в ефірі Армія TV.
За словами військового, ворог активізувався, і це дуже помітно. Ще кілька тижнів тому ситуація була "трошки спокійніша". Особливо активними стали різноманітні російські БПЛА.
Найбільшою проблемою зараз стали дрони "Гербера". Якщо раніше їх використовували тільки для ударів по фронту, то тепер ці БПЛА додатково оснастили камерами та використовують дуже інтенсивно.
"Якщо вартість розвідувального крила нормального, якогось типу "Орлан", ZALA, "Суперкам" сягає від 50 до 100 тисяч доларів, то кошти, які виділяються на одну "Герберу", це близько 10 тисяч доларів. Вони можуть запустити п'ять цих "Гербер". І це буде як запустити один "Суперкам" або ZALA."
Така економічна ефективність дозволяє противнику масово використовувати дешеві БПЛА для розвідки та завдання ударів на Покровському напрямку.
Повідомлення про продовження штурмування малими групами російських військ на Покровському напрямку свідчить про погіршення ситуації в регіоні. Зокрема, активне використання російськими військами дешевих дронів "Гербера" надає противнику перевагу у розвідці та ударах на даному напрямку, що породжує серйозні турботи українських силовиків.