Герцогиня Софі демонструє глибокий реверанс
Під час візиту до Японії герцогиня Софі та принц Едвард зустрілися з імператором Нарухіто та імператрицею Масако в Імператорському палаці в Токіо. Під час цієї урочистої події герцогиня Софі продемонструвала глибокий реверанс, що є традиційним знаком поваги у британській королівській родині.
Її жест силу та витонченість, нагадавши про себе реверансами принцеси Уельської Кейт, які завжди привертають увагу громадськості. Головна мета візиту подружжя - підкреслити міцні двосторонні відносини між Великою Британією та Японією.
У реверансах герцогині Софі та принцеси Уельської Кейт публіка бачить не лише знаки ввічливості, а й символи високого статусу та гідності королівської родини.