В уряді розповіли, чи мають українці хвилюватися за газ та зиму. На сьогодні в країні достатньо як газу, так і вугілля. На початку листопада в Україні є накопичення:
-
14,6 кубометра газу;
-
1,5 тонни вугілля.
Накопичення ресурсів буде достатньо для всієї зими. Про це розповів Шмигаль.
Закачування газу в наші газосховища продовжується.
Цієї осені ще є час, щоб додати накопичень. Більша частина газу саме українського, а це майже 98%. Якщо Росія не буде активно атакувати країну, то опалювальний сезон пройде нормально.