UA RU

Ілон Маск анонсував запуск пива від Tesla під назвою Gigabeer (фото)

Ілон Маск представив новий алкогольний напій від Tesla, що отримав назву Gigabeer. Фото: https://korrespondent.net/







Генеральний директор Tesla Ілон Маск анонсував запуск алкогольного напою GigaBier.


Про це він заявив на фестивалі Giga Fest у Німеччині, який проводився на честь запуску першого європейського заводу компанії, повідомляє Teslarati.


Зазначається, що в ході презентації були представлені зображення з пляшками пива GigaBier.



















"Ми збираємося побудувати вокзал прямо на території (підприємства). Ми зробимо графіті по всій фабриці і зовні. Ми навіть збираємося випити пива", - вказав Маск, а позаду нього з'явилося зображення пляшки Tesla GigaBier.



На заводі в Грюнхайді Tesla випускатиме електричні кросовери Model Y. Виробництво планують почати в листопаді цього року.