Іран вистрілив шість балістичних ракет у бік американських військових об'єктів в Катарі, зокрема, на авіабазу Аль-Удейд. Реакція на атаку не змушувала себе чекати, оскільки Іранське державне телебачення Irib оголосило початок операції "Башарат аль-Фатх" проти американських баз. Як відповідь, Об'єднані Арабські Емірати закрили свій повітряний простір, а на базі "Айн-Аль-Асад" в Іраку активували систему ППО через загрозу можливого нападу.
Світ реагує на конфлікт з тривогою. Після ударів від США по іранських об'єктах, міністр закордонних справ Ірану вважає ці дії "серйозним порушенням Статуту ООН та міжнародного права". Президент США Трамп не виключає навіть можливості зміни влади в Ірані. Ситуація на Близькому Сході залишається напруженою, а такі радикальні дії між країнами загрожують подальшому загостренню конфлікту.