Після початку блокування кордону з Польщею українці шукали можливість й надалі займатися перевезеннями. На днях в мережі зʼявилось відео, як фури, що не пропускають на кордоні на звичайних дорогах, їдуть до Польщі на залізничному транспорті.
"Укрзалізниця" також підтвердила, що буде й надалі в великих обсягах переправляти через українсько-польський кордон окремі фури.
Поки таке рішення для українських експортерів стане тимчасовим. Вони чекають, що українська влада домовиться з польською та робота пропускних пунктів відновиться.