За останню добу відбулося 172 бойові зіткнення на сході України. Українські військові ефективно стримують натиск ворога, завдаючи йому значних втрат. Вони продовжують рішуче відбивати спроби окупаційних сил просунутися глибше на територію України, завдаючи їм вогневого ураження.
Новини війни
Противник здійснив 64 авіаційних удари та скинув 120 керованих бомб. Крім того, було 4918 обстрілів, у тому числі 77 з реактивних систем залпового вогню, та залучено 5462 дрона-камікадзе.
Агресор атакував райони населених пунктів Хлібороб (Сумська область), Білогір'я та Новоселівка (Запорізька область).
Останні події з фронту
Протягом минулої доби авіація, ракетні війська і артилерія українських сил оборони уражали райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника, знищивши три артилерійські засоби.
На різних напрямках фронту
У зоні війни на Північно-Слобожанському і Курському напрямках, українські оборонці відбили 11 атак іноземців, які здійснили вісім авіаційних ударів та 204 обстріли, включаючи три з реактивних систем залпового вогню.
На Південно-Слобожанському напрямку українські війська зупинили сім атак в районах населених пунктів Глибоке, Вовчанськ, Нова Кругляківка та Новоплатонівка.
На інших напрямках також було численні зіткнення, під час яких українські військові відбили атаки ворога та завдали втрат противнику.
Триває 1287-й день повномасштабної війни на території України.
Повідомлення про схід України повноцінній та врізній. Українські війська продовжують діяльність на фронті, відбиваючи атаки ворога та завдаючи втрат противнику. Конфлікт триває, і ситуація залишається напруженою.