Охорона будівлі Київської міської ради на 2026 рік
Київська міська рада ухвалила рішення замовити охорону своєї будівлі на 2026 рік у поліції охорони на суму 28,43 млн грн. Охоронні заходи будуть діяти протягом усього року. Для забезпечення безпеки об'єкта навколо адміністративної будівлі Київради буде встановлено 15 постів охорони, а до виконання обов'язків залучать 30 осіб.
Вартість години охорони становитиме 303 грн. Для порівняння, у 2025 році Київська міська рада замовляла охорону за 24,89 млн грн, а вартість години охорони тоді складала 265,2 грн. Таким чином, спостерігається збільшення витрат на охорону в 2026 році порівняно з попереднім роком.
Економічна ситуація в місті
Зазначимо, що сума завданих збитків акціонерному товариству "Київметробуд" становить 2,3 млрд грн. Ця інформація може свідчити про складну економічну ситуацію в місті, однак деталі щодо зв'язку з охороною будівлі Київради не наводяться.
Рішення Київської міської ради про збільшення витрат на охорону свідчить про пріоритетність забезпечення безпеки адміністративних будівель у контексті загальної ситуації в місті. Зростання вартості охорони може бути відображенням не лише інфляційних процесів, а й підвищених вимог до рівня безпеки. В умовах економічних викликів та великих збитків для підприємств важливо слідкувати за ефективністю використання бюджетних коштів на такі послуги.