По гарячім слідам за прийняттям результатів незаконного референдуму влада КНДР поздоровила росіян та "нових" громадян Росії.
У Міністерстві КНДР заявили, що раді приєднанню територій до Росії, бо за їх думкою референдум пройшов по всім правилам та за статутом ООН.