Цими вихідними чергова група - 62 дитини із родин загиблих, полонених і зниклих безвісти військових з Київщини та Житомирщини вирушили в табір у Карпатах. У Буковелі на них чекає насичена програма: екскурсії, творчі майстер-класи, зустрічі з митцями, спортивні секції та психологічна підтримка.
За три роки організатори повезли на відпочинок 4 тисячі дітей з родин загиблих, полонених та зниклих безвісти українських героїв з різних областей України. Цьогоріч планують оздоровити понад 650 дітей. Фінансовою підтримкою цього проєкту допомагають меценати - компанія "Українська бронетехніка", повідомляється у сюжеті "Еспресо".
«Ми підтримуємо фонд із 2022 року. Це наш обов'язок - дбати про цих дітей. Їхні батьки зробили великий подвиг. А ми маємо показати, що країна про них не забула», - наголосив генеральний директор компанії "Українська бронетехніка" Владислав Бельбас.
«Від початку повномасштабної війни ми хотіли підтримати родини загиблих, полонених і зниклих безвісти так, як вміємо - через оздоровлення дітей. Тому у 2022 році запустили ініціативу «Літо без війни». І з того часу щороку організовуємо для дітей рекреаційний відпочинок. Це не лише Карпати, а також є поїздки за кордон, як-от Болгарія та Греція», - каже проджект-менеджерка благодійного фонду "Українська фундація "Мрія" Анастасія Зарічна.
Кожне літо діти з родин військових отримують можливість насолодитися відпочинком у Карпатах завдяки програмі "Літо без війни". Це ініціатива, що спрямована на підтримку дітей, які втратили своїх близьких у зоні конфлікту, і надає їм можливість не лише відпочити, а й отримати психологічну підтримку та нові враження. Компанія "Українська бронетехніка" вже третій рік поспіль підтримує цю благодійну ініціативу.