Поступово погода стає теплішою та літній сезон не за горами. Саме тому потрібно все частіше готувати корисні напої, що можуть охолодити.
Що добре допомагає справлятися зі спекою:
-
Соки із цитрусових.
-
Фреш з лимоном та ментолом.
-
Смузі із ваніллю та цитрусовими.
-
Ромашковий чай.
-
Імбирний чай.
Загалом краще відмовитись від дуже холодних чи занадто гарячих напоїв, бо вони погіршують самопочуття в теплий сезон.