Пам'ять про Павла Бориса
26 травня 2026 року загинув український військовослужбовець Павло Борис. Його смерть стала важкою втратою для рідних та близьких. Павло народився 13 липня 2003 року у селі Руда Львівської області. З раннього віку він проявляв зацікавлення до навчання і здобував освіту у Рудянському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Гніздичівської селищної ради Львівської області. Після закінчення школи, у 2024 році, Павло достроково завершив навчання у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Павло Борис служив у складі 250-го Об'єднаного центру інженерної підтримки Сил підтримки Збройних сил України. Він боронив територіальну цілісність та суверенітет України на південно-слобожанському напрямку. Його відданість справі та готовність захищати рідну землю залишили слід у серцях тих, хто його знав.
Вшанування пам'яті
Поховання Павла Бориса відбулося 29 травня 2026 року на місцевому кладовищі села Руда. У нього залишилися:
- батьки
- брат
- кохана дівчина
- хрещені батьки
- родина, яка сумує за ним і пам’ятає про його героїзм
Щодня о 9 ранку українці вшановують пам'ять усіх, чиє життя забрала російсько-українська війна, і Павло Борис є одним із тих, хто заслуговує на цю пам’ять.
Смерть Павла Бориса підкреслює трагічні наслідки війни для українських сімей та суспільства в цілому. Його відданість службі та захисту Батьківщини засвідчує, наскільки важливо пам'ятати про тих, хто віддав своє життя за свободу та незалежність країни. Вшанування пам'яті героїв, таких як Павло, допомагає зберігати колективну пам'ять і нагадує про цінність миру та стабільності в Україні.
На жаль, смерть молодих військових, таких як Павло Борис, є частиною трагічних реалій нашої війни. Нещодавно в іншому регіоні, під КАБом на Дніпропетровщині, загинув ще один герой — 26-річний військовий з позивним Білорус. Ця втрата ще раз підкреслює, як важливо пам'ятати про всіх, хто віддав своє життя за свободу України. Детальніше про цю трагедію можна дізнатися тут.