UA RU EN

На Київщині водолази ДСНС знайшли у воді уламок БпЛА з 1,5 кг вибухівки

Співробітники ДСНС виявили небезпечний об'єкт у водах Київщини під час підводних пошуків. Фото: ДСНС

Виявлення вибухонебезпечного предмета на Київщині

На Київщині водолази-сапери ДСНС виявили вибухонебезпечний предмет у воді, який містив близько 1,5 кг вибухівки. Цей предмет, ймовірно, є уламком російського безпілотного літального апарата (БпЛА). Подія сталася під час обстеження акваторії озера, яке розглядалося як ймовірне місце падіння ворожого БпЛА.

Уламки БпЛА та вибухові елементи залишаються небезпечними навіть після тривалого перебування у воді. Громадян застерігають:

  • не торкатися
  • не переміщувати
  • не намагатися самостійно знешкоджувати

У разі виявлення підозрілого предмета або уламків, слід негайно телефонувати за номером 101.

Проблеми безпеки населення

Виявлення вибухонебезпечних предметів, зокрема уламків БпЛА, є серйозною проблемою для безпеки населення в Україні, особливо в умовах військових дій. Це підкреслює важливість проведення систематичних обстежень територій, де можуть залишатися небезпечні залишки конфлікту.

Громадянам слід бути особливо уважними і дотримуватися рекомендацій експертів під час виявлення підозрілих предметів.