Під час виконання бойового завдання загинув Тарас Шпук, відомий тренер, спортсмен, колишній співробітник фонду "Повернись живим" та учасник Революції Гідності. Він був активним учасником руху Ігор Нескорених. Тарасу було 34 роки, і він народився й виріс в Івано-Франківську. Його життя було невід'ємно пов'язане зі спортом, де він займався трейлом, бігом, велоспортом та хайкінгом.
Учасник Революції Гідності та колишній доброволець захисників України, Тарас працював у фонді "Повернись живим" та став одним із засновників ветеранського напряму розвитку спорту для ветеранів в Україні. Він був багаторічним тренером збірних команд на міжнародних змаганнях, координатором команди та ініціатором розвитку ветеранського спорту.
Тарас Шпук був не лише видатним спортсменом та тренером, але й активним учасником суспільно-політичного життя України. Його загибель – велика втрата для українського спорту та патріотичного руху країни.