UA RU EN

НАБУ розслідує закупівлі дронів на 13 мільярдів: що відомо про справу Fire Point

Слідчі органи перевіряють витрати на безпілотники на суму 13 мільярдів: деталі справи Fire Point. Фото: hvylya.net

Розслідування НАБУ щодо діяльності виробника дронів Fire Point


Антикорупційне бюро розслідує діяльність українського виробника дронів Fire Point, який став одним із головних постачальників для Міноборони. Провірка спрямована на виявлення можливих порушень у цінах та обсягах поставок, а також на встановлення кінцевого бенефіціара компанії. Існує версія, що бізнесмен Тимур Міндіч може мати причетність до справи.



У 2023 році з волонтерського проєкту виникла компанія Fire Point, яка вже наступного році продала державі дронів на понад 13 мільярдів гривень. Слідство стверджує, що угоди можуть не бути достатньо прозорими. У компанії запевняють, що звинувачення підтримується конкурентами та системними перевірками у оборонних закупівлях.



НАБУ розслідує справу щодо постачання дронів українській армії компанією Fire Point. З'ясування можливих порушень у цінах та обсягах поставок важливе для забезпечення прозорості та законності в оборонних закупівлях. Компанія відкидає всі звинувачення, вказуючи на системні перевірки та внутрішні процедури контролю.