UA RU EN

Жертвами злив в Одесі стали 10 людей: серед загиблих – працівниці ОВА та Укрзалізниці

Унаслідок сильних дощів в Одесі трагічно загинули 10 осіб, серед яких працівники обласної адміністрації та залізничної компанії. Фото: glavcom.ua
Внаслідок сильних дощів та підтоплень в Одесі 30 вересня загинули 10 людей. Серед жертв аномального лиха – працівниці Одеської ОВА та "Укрзалізниці", повідомляє "Главком".


Повідомляється, що 23-річна Надія Мишей, працівниця управління з питань містобудування та архітектури Одеської обласної державної адміністрації, зникла після 19:00. Її тіло виявили у провулку Сергія Ейзенштейна. Про смерть повідомили 3 жовтня, з поваги до батьків загиблої, які перебувають за кордоном.



Крім того, внаслідок негоди загинула 38-річна співробітниця "Укрзалізниці". Жінка поверталася з роботи додому, але не змогла проїхати в авто через стихію і пішла вулицею пішки, але так і не дійшла до будинку.



Зазначимо, в Одесі сильна течія під час негоди збила родину з ніг і затопила їхнє житло. Четверо дорослих та одна дитина загинули, не маючи змоги врятуватися.


Нагадаємо, що 30 вересня Одесу накрили рекордні дощі, спричинені повільним локальним циклоном над Чорним морем. За добу в місті випало 94 мм опадів, що становить 224% від місячної норми. Синоптики пояснюють, що антициклон блокував рух циклону, загострюючи атмосферні фронти та спричиняючи локальні зливи, а через ризик підтоплень рівень попередження підвищували до червоного.



У результаті сильних дощів і підтоплень в Одесі загинуло 10 осіб, серед них працівники місцевих установ. Течія під час негоди призвела до трагічної втрати життя, пошкоджень житла та загального хаосу в місті.