UA RU EN

Німецький міністр закордонних справ опублікував ролик під російський трек: реакція мережі

Глава зовнішньої політики Німеччини виклав відео з російською музикою, викликавши бурю обговорень в соціальних мережах. Фото: Главком

Обурення в соціальних мережах

Міністр закордонних справ Німеччини Йоганн Вадефуль опублікував у Instagram ролик, у якому звучить російський трек Патрікі виконавця Nasty Babe. Це викликало обурення серед користувачів, які залишили під відео численні гнівні коментарі. Вони нагадали про минулі заяви політика, який неодноразово називав росіян ворогами Європи. Незважаючи на критику, Вадефуль не видалив відео зі своєї сторінки.

Паралелі з історією

Ситуація нагадує події, що мали місце у 2025 році, коли президент США Дональд Трамп опублікував відео, на якому він грає в гольф з онукою Кай Медісон. На фоні цього ролика лунала пісня російською мовою від репера Скриптоніта, який родом із Казахстану. У випадку з Трампом також багато коментарів залишили росіяни, хоча у відео була використана лише інструментальна частина композиції.

Один із користувачів Instagram запитав:

"Це той самий чоловік, який сказав, що Росія завжди буде нашим ворогом?"
Це висловлення думок у коментарях відображає суспільну реакцію на дії політиків, які, з одного боку, роблять заяви про ворожість, а з іншого — використовують контент, пов'язаний із країнами, які вони критикують.

Ця ситуація підкреслює складність міжнародних відносин у контексті культурних взаємодій. Політики, які виступають проти певних країн, часто виявляються в неоднозначних ситуаціях, коли їхні дії можуть суперечити їхнім словам. Такі випадки можуть впливати на сприйняття політиків у суспільстві та викликати дискусії про етику та послідовність у їхній поведінці.