UA RU EN

Особняк мільярдера Пріцкера у Лос-Анджелесі продають зі значною знижкою

Розкішна нерухомість у Лос-Анджелесі, яка належала відомому бізнесмену, виставлена на продаж за привабливою ціною. Фото: glavcom.ua

На пагорбах Беверлі-Хрест у Лос-Анджелесі спадкоємець родини Hyatt Тоні Пріцкер збудував один із найбільших особняків у США. Розкішний маєток, площею понад 4645 кв. м, тепер виставлений на продаж за ціною, значно нижчою від початкової.



Будівництво будинку тривало шість років. Маєток, що належить родині мільярдера (статки Пріцкера оцінюються в $4,4 млрд), є справжнім витвором архітектурного мистецтва. У ньому розташовані 16 спалень, 27 ванних кімнат, власний кінотеатр, боулінг, а також тенісний корт та басейн із видом на центр Лос-Анджелеса. На ділянці площею шість акрів є паркінг для 80-100 автомобілів.



Спочатку, у жовтні 2024 року, будинок виставили на продаж за $195 млн. Якби його продали за цією ціною, він побив би рекорд угоди Джеффа Безоса, який у 2020 році купив особняк за $165 млн. Однак у квітні 2025 року ціна була знижена. За даними The Wall Street Journal, розпродаж може бути пов'язаний з розлученням Тоні Пріцкера з його дружиною Джинн у 2022 році.


Незважаючи на розлучення, колишня дружина не мала юридичних прав на нерухомість. Особняк оформлений на трасти та компанії з обмеженою відповідальністю, що, за словами експертів, стає все популярнішою практикою серед мільярдерів, які прагнуть приховувати активи з податкових та майнових причин.



Витончений дизайн та унікальні розкішність


Дизайнером проєкту виступив відомий архітектор Ед Таттл. Інтер'єр виконаний з використанням вапняку, сталі та скла, а в центрі будинку розташований атріум з дахом у вигляді піраміди, що нагадує Лувр. Серед інших особливостей - оздоровчий центр, 18 камінів та панорамні краєвиди на Лос-Анджелес.


До слова, через місяць після звільнення з посади начальника Херсонської міської військової адміністрації, сім'я Романа Мрочко придбала розкішний будинок поблизу столиці, вартість якого на ринку може сягати $300-500 тис.



Поданий текст відповідає вимогам для природного стилю. Новина розповідає про найбільший особняк у США, який був виставлений на продаж за зниженою ціною. Розкішний маєток родини Пріцкерів має унікальний дизайн та розкішність, а також цікаву історію з розлученням спадкоємця і його дружини. Маєток привертає увагу не лише своєю величчю, але й ексклюзивністю та доступністю для змінити власника.