Як стало відомо 30 вересня, Пентагон має намір розширюватися. Ймовірно його командні центри з’являться в Німеччині. Вони потрібні для контролю ситуації в Україні.
Підтримка Україні з боку США з кожним днем стає більш необхідною, якщо враховувати постійні загрози з боку Росії.
Нові центри також будуть сприяти допомозі зі сторони ЄС та НАТО.