UA RU EN

Прикордонники показали зруйноване селище за 13 км від фронту

Військові показали знищену громаду, що розташована за 13 км від лінії бойових дій.

Ситуація в Харківщині

Прикордонники оприлюднили кадри із селища Білий Колодязь на Харківщині, яке розташоване за 13 км від лінії бойового зіткнення. На відео видно пошкоджені та зруйновані будинки, вигорілі після атак споруди, вибиті вікна та понівечені дахи. Близькість до фронту відчувається у всьому: у тиші порожніх дворів, у слідах руйнувань та в постійній небезпеці. Попри це, життя тут не зупинилося остаточно – у селищі залишаються люди, які продовжують триматися в надзвичайно складних умовах, зазначають представники Державної прикордонної служби України.

Евакуація з Донецької області

Евакуація з Донецької області триває, але жителі Краматорська неохоче виїжджають, незважаючи на те, що відстань до фронту становить 15 км, а місто обстрілюється ворожими військами практично щодня. Керівник напрямку евакуації по Донецькій області гуманітарної місії Проліска, Євген Ткачов, підкреслює, що евакуаційні шляхи можуть супроводжуватись російськими дронами, які масштабуються в кількості та у відстані польоту.

Колись тут було звичайне мирне життя – працювали магазини, їздили автомобілі, у дворах гралися діти. Сьогодні ж населений пункт щодня живе під звуки війни. Ситуація залишається напруженою, і представники влади продовжують шукати способи забезпечити безпеку жителів регіону.

Ситуація в Харківщині та Донецькій області ілюструє складність гуманітарної ситуації в Україні, де війна продовжує впливати на життя звичайних людей. Багато жителів, незважаючи на постійну загрозу, не можуть або не хочуть залишити свої домівки, що свідчить про глибокі соціальні та психологічні наслідки конфлікту. Влада та гуманітарні організації намагаються знайти ефективні рішення для забезпечення безпеки та підтримки населення в умовах війни.

Ситуація в Україні продовжує погіршуватися, і нещодавні обстріли Донецької області лише підтверджують цю тенденцію. Як повідомляється, військові дії в регіоні призвели до нових жертв, підкреслюючи, що навіть у відносно безпечних зонах, таких як Харківщина, небезпека залишається постійною. Життя людей у зонах бойових дій вимагає особливої уваги та підтримки з боку держави і гуманітарних організацій.