UA RU EN

Атака на Одесу залишила мешканців без води: як рятувальники надають допомогу

Внаслідок атак на місто, місцеві жителі відчувають серйозні проблеми з водопостачанням: рятувальні служби працюють над відновленням життєвих умов. Фото: ДСНС

Разом долаємо наслідки ворожої атаки



На Одещині рятувальники допомагають комунальним установам Одеської міської ради з підвозом технічної води для мешканців, у яких відсутня вода через нічний терор росіян. Воду доставляють до районів, де вона наразі є найбільш необхідною, аби підтримати людей у складний час.



У разі воєнної агресії кожен акт допомоги стає важливим кроком у забезпеченні безпеки та благополуччя громадян. Надана рятувальниками допомога є важливим кроком у ліквідації наслідків ворожого впливу та підтримки людей у важкий період.