UA RU EN

Рівне влаштувало камбек і вирвало перемогу у Харківських Соколів: 92:87

Рівняни здобули надзвичайну перемогу, обігравши команду з Харкова з рахунком 92:87. Фото: Главком

Перемога «Рівного» у другому матчі серії за бронзові медалі Суперліги

У другому матчі серії за бронзові медалі Суперліги команда «Рівне» здобула перемогу над «Харківськими Соколами» з рахунком 92:87. Цей матч став вирішальним для обох команд, адже кожна з них прагнула вибороти медалі в цьому престижному турнірі.

Хід гри був динамічним і напруженим. Перша чверть завершилась з рахунком 31:18 на користь «Харківських Соколів», які продемонстрували сильний старт. На великій перерві команда з Харкова все ще мала перевагу у 12 очок, проте «Рівне» не здавалося і продовжувало боротися за перемогу. У третій чверті гра змінилася: «Рівне» виграло її з рахунком 21:11. За 46 секунд до кінця третьої чверті «Рівне» вийшло вперед (58:57) після штрафних Сергія Рябого, але третя чверть закінчилась з рахунком 60:58 на користь «Харківських Соколів» після триочкового кидка Соловйова.

У четвертій чверті Максим Нікітін отримав п'ятий персональний фол на першій хвилині, що ускладнило гру для «Харківських Соколів». За 1 хвилину 35 секунд до кінця матчу рахунок був 84:83 на користь «Харківських Соколів». Проте, «Рівне» виявилося більш стійкою командою в завершальні хвилини гри, видало фінальний ривок 9:3 і здобуло перемогу.

Результати гравців та наступна гра

Найрезультативнішим гравцем матчу став Джейлен Дюпрі, який набрав 24 очки та зробив 9 підбирань. Склад команди «Рівне» виглядав наступним чином:

  • Джейкобс (20 очок + 4 підбирання)
  • Тимощук (9 + 6)
  • Биков (15 + 4)
  • Коровяков (15 + 6 + 4 втрати)
  • Дюпрі (24 + 9) – старт
  • Поносов (5)
  • Рябой (4)
  • Шептицький (0)
  • Кравченко (0)

У складі «Харківських Соколів» грали:

  • Хохоник (6 + 8 передач)
  • Клімов (13)
  • Соловйов (13)
  • Заплотинський (10 + 6 підбирань)
  • Нікітін (12 + 6 + 3 передачі) – старт
  • Клебан (12)
  • Максим Безима (8)
  • Мартинов (7)
  • Микита Безима (6 + 4 підбирання)
  • Шавгаров (0)
  • Ніколайчук (0)

Третя гра серії відбудеться 30.04.2026 у Дніпрі, що обіцяє стати ще одним захоплюючим етапом у боротьбі за бронзові медалі Суперліги. Ця серія матчів надає можливість командам продемонструвати свої сили та стратегію, а також визначити, хто з них зможе здобути почесні нагороди в нинішньому сезоні. Напружена боротьба між «Рівне» та «Харківськими Соколами» свідчить про високий рівень конкуренції в українському баскетболі, де кожна гра може стати вирішальною у боротьбі за медалі.

Ця перемога стала важливим кроком для команди «Рівне» у боротьбі за медалі Суперліги, адже у фіналі їх може чекати зустріч з потужним суперником. Так, Київ-Баскет вже вийшов у фінал, продемонструвавши вражаючу гру у матчі проти Харківських Соколів. Чи зможе «Рівне» скласти конкуренцію у вирішальному поєдинку? Це питання вже хвилює фанатів обох команд.