З початку доби ворог завдав двох ракетних та 59 авіаційних ударів, випустивши 53 ракети й скинувши 105 керованих авіаційних бомб. Також, було залучено 4208 дронів-камікадзе та здійснено 3003 обстріли позицій українських військ та населених пунктів.
Станом на 30 жовтня о 22:00 відбулося 114 бойових зіткнень. Українські захисники рішуче відбивають спроби противника продертися углиб нашої території, завдаючи йому вогневого ураження. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках
Українські воїни відбили дві атаки окупантів. Також було зареєстровано десять авіаударів та 178 обстрілів позицій військ та населених пунктів.
На Південно-Слобожанському напрямку
Противник проводив дві атаки поблизу Фиголівки та у напрямку Колодязного.
На Куп'янському напрямку
Загарбники здійснювали наступ у районі Степової Новоселівки та в бік Піщаного й Петропавлівки. Українські захисники зупинили сім ворожих атак, ще дві тривають.
Нагадаємо, що триває 1345-й день повномасштабної війни в Україні.
Представлена новина про розвиток подій на фронті в Україні доповідає про інтенсивність бойових дій. У новині згадується про численні удари, атаки та обстріли від ворожих сил, а також про ефективний опір українських захисників. Ситуація залишається напруженою, але українські війська продовжують стійку оборону.