Заяви щодо російсько-української війни
Заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков заявив про наближення вирішення російсько-української війни, звинувативши Україну в перешкоджанні домовленостям. За його словами, 20-пунктовий план України не відповідає тій угоді, яка обговорюється з США. Рябков також згадав про зустріч між президентами США та Росії, Дональдом Трампом і Володимиром Путіним, що відбулася на Алясці.
Відповідь президента України
У відповідь на цю заяву, президент України Володимир Зеленський заперечив слова Рябкова. Він підкреслив, що перші документи для переговорів зі США вже готові. Зеленський зазначив, що Росія є стороною, яка гальмує процес мирних переговорів, намагаючись витрачати час даремно.
«Не до вихідних та перерв, коли кровопролиття в Україні не припиняється.» – Володимир Зеленський
Ці події відбуваються на фоні тривалого конфлікту між Росією та Україною, який триває вже протягом декількох років. Заяви обох сторін свідчать про продовження напруженості в регіоні та складність досягнення мирного вирішення.
Ситуація навколо мирних переговорів між Україною та Росією залишається вкрай складною. Заяви з обох сторін відображають різні позиції щодо можливих шляхів вирішення конфлікту, а також підкреслюють, що діалог досі не досягнув результатів. Перспективи мирного процесу залишаються невизначеними, і подальші кроки обох країн можуть суттєво вплинути на розвиток ситуації в регіоні.