UA RU EN

Росія запустила в Європі кампанію Росія – не мій ворог: мета Кремля

Європейські країни стикаються з новими викликами в інформаційній сфері. Фото: glavcom.ua

Росія запустила кампанію "Росія - не мій ворог" в Європі


Центр протидії дезінформації повідомив, що у містах Румунії з'являються наліпки з повідомленням про те, що Росія - не ворог. Це частина гібридної кампанії, яку проводить Кремль, щоб створити ілюзію "мирного партнерства" між Європою та Росією. Ці дії спрямовані на вплив на суспільства Європи та посилення російської пропаганди.



Схожі акції вже були зафіксовані в Франції та Італії через проросійські організації. Це спрямовано на підірвання довіри до демократичних інституцій та прав людини, а також на змішання у країнах Європи.

Європейська підтримка України - це захист всього континенту від агресії, тому спільна боротьба з пропагандою дуже важлива
, - наголосили у Центрі протидії дезінформації.



У Румунії та інших країнах Європи спостерігається зростання пропагандистських акцій з боку Росії, спрямованих на створення негативного ставлення до демократичних цінностей та спроби роз'єднати європейське суспільство.