UA RU EN

Росіяни вдарили дроном по пологовому будинку у Запоріжжі: двоє постраждалих

Масштабна атака на медичний заклад у Запоріжжі: знову жертви серед цивільних.

Атака на Запоріжжя

1 лютого 2026 року російські сили атакували Запоріжжя безпілотником, внаслідок чого сталося влучання у пологовий будинок. Попередньо зафіксовано двох постраждалих. Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

Обстріл промислової інфраструктури

Окрім того, 29 січня Запоріжжя також зазнало обстрілу з боку російських військ, під час якого постраждала промислова інфраструктура міста. У результаті цього інциденту на підприємстві виникла пожежа. Інформація про ці події свідчить про продовження агресії в регіоні.

Ці інциденти в Запоріжжі підкреслюють триваючу загрозу для цивільного населення в Україні, а також вказують на зростаючу інтенсивність військових дій в регіоні. Використання безпілотників для атак на цивільні об'єкти, такі як пологові будинки, викликає занепокоєння щодо дотримання міжнародних норм ведення війни. Водночас, обстріли промислової інфраструктури можуть мати серйозні економічні наслідки для міста та країни в цілому.