У Харкові пожежу вдалося приборкати після удару російського безпілотника. Інцидент стався у Салтівському районі міста, де загорілася чотириповерхова офісна будівля. Два людини постраждали внаслідок пожежі і отримали стресову реакцію.
У цивільному підприємстві загорілись конструкції покрівлі та технічного поверху.
Для ліквідації наслідків пожежі залучили 50 рятувальників та 13 одиниць техніки, а також піротехнічний розрахунок ДСНС. Інцидент стався у ніч на 8 серпня, коли російські терористи здійснили напад з використанням дронів у Харкові.
Також варто відзначити, що і на Сумщині російські терористи вчинили напад із застосуванням безпілотників, що призвело до поранення одного цивільного. Ситуація на сході країни залишається напруженою через провокації та агресивну поведінку з боку російських збройних формувань.
У результаті удару російського безпілотника в Харкові та атаки на Сумщині виникли пожежі та поранення серед мирного населення, що свідчить про зростання напруги на сході України через дії російських терористів.