Сало вважають доволі корисним продуктом, та багато українців цей продукт не вживає. Смажене сало вже не таке корисне, а ось просолене та свіже чи заморожене може принести багато користі.
Дієтологи радять взимку придивитися саме до сала. Калорійна їжа в холодну пору дає людині сили. Люди, що вживають сало, менше мерзнуть та хворіють.
Воно містить насичені жири, які організм не стане відкладати про запас.
В салі також є важливий білок, а тому час від часу краще вживати невелику кількість сала.