UA RU EN

СБУ проводить обшуки у Львівській міськраді: йдеться про схему незаконного бронювання

Правоохоронці здійснюють перевірки в адміністративних приміщеннях Львова у зв'язку з підозрами в неправомірному бронюванні.

Обшуки у Львівській міській раді

Служба безпеки України спільно з Львівською обласною прокуратурою проводить обшуки у приміщеннях Львівської міської ради та комунального підприємства. Ці дії є частиною кримінального провадження, відкритого за статтею 114-1 Кримінального кодексу України, що стосується можливого перешкоджання законній діяльності Збройних сил України та інших військових формувань. Обшуки відбуваються 12-13 березня.

За інформацією з матеріалів слідства, посадовців підозрюють у створенні незаконного механізму бронювання військовозобов'язаних. Зокрема, журналіст Віталій Глагола повідомив, що обшуки проводяться в рамках розслідування можливих схем ухилення від мобілізації через фіктивне працевлаштування.

Усі заходи відбуваються із суворим дотриманням законодавства та у межах кримінального провадження за статтею 114-1 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань).

Служба безпеки України

Львівська міська рада підтвердила свою готовність до співпраці з правоохоронними органами, заявивши, що "місто повністю сприятиме роботі правоохоронних органів для встановлення всіх обставин справи та забезпечення справедливого розслідування".

Важливість обшуків

Ці обшуки свідчать про активізацію зусиль правоохоронних органів у боротьбі з корупцією та ухиленням від мобілізації в Україні, особливо в умовах військового конфлікту. Важливо, що міська рада Львова висловила готовність до співпраці, що може свідчити про прагнення до прозорості та законності в управлінні.

Розслідування такого роду може мати значний вплив на суспільне сприйняття влади та довіру до державних інституцій у регіоні.