UA RU

Спишуть з карток автоматично: пасажирів попередили про "нюанс" з оплатою проїзду в Києві

Увага пасажирів: з’явилася важлива інформація щодо автоматичних списань з карток під час оплати проїзду в столиці. Фото: hvylya.net

У пасажирів київського транспорту найближчими днями можуть списати оплату проїзду із банківських карток.


Про це повідомив "Київ Цифровий".


Справа в тому, що з 10 по 12 лютого гроші за поїздки не знімалися через технічні роботи, а саме – зміни налаштувань валідаторів.


"Валідатори запам'ятали всі поїздки, за які не списалися кошти. Зараз ці платежі потрапили в банки і обробляються, а ви бачите списання за проїзд, хоча навіть не знаходитесь в транспорті. Це просто поїздки за 10.02, 11.02 і 12.02 нарешті летять до банків із затримкою", - повідомив на затримку.