Міністерство оборони України вирішило зробити життя українським військовослужбовцям та призовникам трошки легше. Тепер штрафи за різні порушення військового обліку можна сплатити за допомогою мобільного застосунку "Резерв+". Такий крок спрямований на цифровізацію та полегшення процедур для українських захисників.
Серед порушень, за які можна сплатити штраф:
- не вказали дані до 16 липня 2024 року;
- пропустили повістку до ТЦК та СП;
- не записалися на військовий облік після досягнення 25 років;
- не зареєструвалися на військовий облік за новою адресою;
- не встали на військовий облік після повернення з установи виконання покарань;
- не зареєструвалися на військовий облік під час перебування як ВПО;
- не перебували на військовому обліку за місцем проживання, роботи чи навчання;
- не надали майно (будівлі, споруди, транспорт) під час мобілізації;
- не пройшли або відмовились від медичного огляду.
Зручно, швидко, без черг та втрат часу - все це можливо за допомогою мобільного додатку. Процедура сплати штрафу відразу стає набагато простішою, а виконання вимог військового обліку - приємнішим процесом.