UA RU EN

Стрілянина у McDonald’s у Черкасах: поліція евакуювала відвідувачів

Конфлікт в закладі швидкого харчування в Черкасах: правоохоронці вивели людей на безпечну відстань. Фото: glavcom.ua

У Черкасах відбулася стрілянина в закладі швидкого харчування, про це повідомили правоохоронні органи. Всі працівники та клієнти були евакуйовані з місця події з метою їхнього захисту.



За попередніми даними, чоловік зі зброєю перебуває всередині будівлі. Поліція здійснила евакуацію всіх осіб, які були на місці, і працює на місці події разом із слідчо-оперативною групою, спецпризначенцями та медичними працівниками. Зараз рекомендується уникати наближення до цієї території для уникнення небезпеки. Деталі події будуть уточнені пізніше.



«Місцеві видання зауважують, що сталося це у McDonald's.»


У Черкасах відбулася стрілянина в закладі швидкого харчування, всі працівники та клієнти були евакуйовані для їхньої безпеки. Поліція активно працює на місці події та рекомендує уникати наближення до цієї території. Інформація про подію буде уточнена пізніше.