Наразі, тільки за попередніми даними, з окупованих територій було вивезено понад 2000 українських дітей. Їх розлучили з батьками та відправили до Мінська. Там дітей одразу розподіляють до спеціальних таборів.
Українців, які за віком не можуть себе захистити, відправляють до Мінська. Далі їх розвозять по таборах. В цьому допомагають місцеві футбольні команди, як цинічно це виглядало.
Загалом такі «волонтери» вже витратили понад мільйон доларів з 2022 року, щоб викрадати українських дітей.
Вже у таборі дітей змушують вчитися, як поводитись зі зброєю та показують шоу, який «дядя Путін» молодець.