Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла до півфіналу престижного турніру WTA 1000 в Індіан-Веллсі після перемоги над другою ракеткою світу Ігою Швьонтек. У наступному раунді українка зустрінеться з представницею Казахстану Єлєною Рибакіною. Про це пише Суспільне Спорт.
Світоліна півфінал Індіан-Веллс: перемога над Швьонтек
У чвертьфіналі турніру Світоліна обіграла другу ракетку світу Ігу Швьонтек у трьох сетах. Завдяки цій перемозі українка пробилася до півфіналу одного з найпрестижніших турнірів сезону.
Наступною суперницею стане третя ракетка світу Єлєна Рибакіна, яка у своєму матчі чвертьфіналу перемогла американку Джессіку Пегулу.
Майбутня зустріч стане сьомою очною для тенісисток. Наразі за кількістю перемог між ними рівність.
Матч Світоліної та Рибакіної: що кажуть суперниці
Перед півфіналом Рибакіна назвала українку дуже небезпечною опоненткою.
За словами тенісистки, стиль гри Світоліної помітно змінився після повернення на корт.
«Так, безумовно, я відчула, що після повернення вона стала грати агресивніше. Вона намагається входити в корт на деяких ударах, чинити тиск, і я думаю, що це робить її дуже небезпечною суперницею. Вона добре читає гру», — сказала Рибакіна.
Основні факти перед півфіналом:
-
Світоліна перемогла Швьонтек у чвертьфіналі
-
Рибакіна здолала Джессіку Пегулу
-
тенісистки проведуть сьомий очний матч
-
у 2026 році Світоліна має 19 перемог і 3 поразки.
Сама Світоліна після перемоги над Швьонтек зазначила, що намагалася діяти стабільніше і зберігати агресивний стиль гри. Українка також розповіла, що пауза минулого року допомогла їй перезапустити кар’єру та повернутися до високих результатів.
Нагадаємо, що Світоліна програла фінал турніру WTA 1000 у Дубаї 21 лютого 2026.