Відвідування Олімпійських ігор 2026 року
Президент США Дональд Трамп може відвідати Олімпійські ігри 2026 року в Італії за умови, що чоловіча збірна США з хокею досягне фіналу турніру. Фінал хокейного змагання, а також церемонія закриття Олімпійських ігор, заплановані на 22 лютого 2026 року. Зараз збірна США успішно пройшла груповий етап і вийшла до чвертьфіналу, де 18 лютого зіграє з переможцем матчу між командами Швеції та Латвії.
Медальний залік та важливість змагань
Після десятого дня змагань Норвегія займає перше місце у загальному медальному заліку Олімпійських ігор 2026 року. Нідерланди, в свою чергу, посідають четверту позицію. У одинадцятий день Олімпіади планується розіграш семи комплектів нагород, що може суттєво змінити розподіл медалей серед країн-учасниць.
Відвідування Трампом Олімпійських ігор може стати важливою політичною подією, яка приверне увагу як в США, так і в міжнародному масштабі. Успішний виступ чоловічої збірної США з хокею, який може завершитися фіналом, надасть додатковий контекст для його візиту, адже спорт традиційно є важливим елементом американської культури. Водночас, змагання в Італії продовжують демонструвати напружену конкуренцію між країнами, що підкреслює важливість кожного дня Олімпіади для зміни медального заліку.