UA RU EN

У Дії з'явилася нова функція: як повідомити про відсутність зв'язку під час блекаутів

У додатку Дія додали можливість повідомляти про проблеми з комунікацією під час відключень електроенергії.

Нова функція в застосунку "Дія"

У застосунку "Дія" з'явилася нова функція для повідомлення про відсутність мобільного зв'язку або інтернету. Ця можливість дозволяє користувачам швидко фіксувати проблеми під час блекаутів, що особливо актуально в умовах енергетичної кризи.

Функція "Відсутній зв'язок" доступна в застосунку "Дія", що надає користувачам можливість працювати в офлайн-режимі. Це може бути корисним у випадках, коли традиційні канали зв'язку недоступні через відключення електроенергії. Віцепрем'єр-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров також нагадав про алгоритм дій, який допоможе зберегти зв'язок під час блекаутів.

Рекомендації для користувачів

Зокрема, у зв'язку з недавніми подіями, Дніпропетровська та Запорізька області стали епіцентром енергетичної кризи після атаки російських дронів 7 січня. Внаслідок цих ударів знеструмленими стали понад мільйон абонентів, включаючи великі міста, такі як Дніпро, Кривий Ріг та Запоріжжя.

  • Користувачам рекомендується підключати xPON;
  • Використовувати національний роумінг;
  • Економити трафік, щоб зберегти зв'язок у складних умовах.

Ці дії можуть допомогти не лише вчасно отримувати інформацію, а й підтримувати зв'язок із близькими та службами екстреного реагування. Нові можливості застосунку "Дія" є важливим кроком у забезпеченні комунікації в умовах сучасних викликів.

"Запровадження нової функції в застосунку "Дія" підкреслює важливість сучасних технологій у забезпеченні зв'язку в умовах надзвичайних ситуацій." Михайло Федоров

В умовах енергетичної кризи, що викликана військовими діями, такі інновації можуть суттєво покращити здатність населення залишатися на зв'язку, отримувати актуальну інформацію та координувати дії у критичних ситуаціях. Це також свідчить про адаптацію державних сервісів до нових викликів, з якими стикається країна.