У Запоріжжі з суботи, 15 серпня, тимчасово змінять рух автобусів №71, №80 та №94. Вони більше не доїжджатимуть до торговельних центрів «Епіцентр» і Metro, а завершуватимуть рейси на зупинці «Сімферопольське шосе». Про це повідомляє Запорізька міська рада.
Як їздитимуть автобуси №71, №80 та №94 у Запоріжжі з 15 серпня
Зміни стосуються трьох маршрутів, якими жителі міста користувалися для поїздок до великих торговельних центрів:
-
автобус №71 «площа Запорізька – ТЦ «Епіцентр» курсуватиме лише до зупинки «Сімферопольське шосе»;
-
автобус №80 «ТЦ Metro – Річковий порт» також завершуватиме рух на «Сімферопольському шосе»;
-
автобус №94 «вулиця Богдана Завади – ТЦ «Епіцентр» розвертатиметься на зупинці «Сімферопольське шосе».
Таким чином, пасажири не зможуть без пересадки дістатися цими автобусами до кінцевих зупинок біля торговельних центрів.
Пасажирів просять врахувати зміни
Скорочена схема почне діяти 15 серпня. У міській раді не уточнили, скільки триватимуть тимчасові обмеження та коли автобуси повернуться на повні маршрути.
Запоріжцям, які регулярно користуються автобусами №71, №80 і №94, радять заздалегідь планувати поїздки та враховувати нові кінцеві зупинки.
Раніше в Запоріжжі також змінили схему руху шести автобусних маршрутів, що курсують у напрямку Хортицького району. Причиною стало продовження ремонтних робіт.
Нагадаємо, у Запоріжжі через ремонтні роботи тимчасово обмежили рух тролейбусів №8 та №14. Вони не курсують на ділянці між зупинками «Автовокзал» і «Сімферопольське шосе», а пасажирів перевозять за зміненими схемами. Обмеження почало діяти о 5:00 3 серпня.