UA RU EN

Удар КАБом по Запоріжжю забрав життя 22-річного поліцейського

Трагедія в Запоріжжі: у результаті авіаудару загинув молодий правоохоронець. Фото: Главком

Трагедія в Запоріжжі

10 липня внаслідок російського удару по Запоріжжю загинув старший лейтенант поліції Дмитро Белименко. Удар було завдано керованою авіабомбою по цивільній інфраструктурі в центральній частині міста. Дмитро, який на момент загибелі був у віці 22 років, виконував свої службові обов'язки неподалік епіцентру вибуху, отримавши смертельні поранення.

Життєвий шлях Дмитра Белименка

Дмитро Белименко обіймав посаду оперуповноваженого управління стратегічних розслідувань в Запорізькій області ДСР Національної поліції України. Він розпочав службу в Національній поліції України у вересні 2020 року, а з січня 2026 року працював у запорізькому регіональному підрозділі ДСР. Колеги відгукуються про нього як про перспективного офіцера, надійного товариша та людину високої честі, яка ніколи не ховалася від труднощів.

Ворожий удар в одну мить обірвав великі плани на майбутнє та успішну кар'єру Дмитра, чия життя тільки-но починалася. Найглибший біль від цієї втрати розділяють:

  • батьки
  • рідні
  • друзі
  • колеги

Керівництво та особовий склад запорізької поліції висловлюють щирі співчуття родині і близьким загиблого. Джерело: Главком з посиланням на поліцію Запорізької області.

Ця трагедія підкреслює наслідки воєнних дій, які безпосередньо впливають на життя цивільних осіб та службовців, чия діяльність спрямована на забезпечення безпеки громадян. Втрата молодого офіцера, який лише починав свою кар'єру, є важким ударом для його родини, колег та всієї спільноти, що підтримує порядок та стабільність у регіоні.