UA RU

Угода щодо природних ресурсів: Стефанишина повідомила про перебіг переговорів із США

Процес обговорення співпраці в галузі природних ресурсів між Україною та США знаходиться на активній стадії, як заявила Стефанишина. Фото: hvylya.net

Україна надала США свої пропозиції стосовно угоди про рідкісноземельні метали під час технічних консультацій у Вашингтоні. Про це повідомила міністр юстиції України Ольга Стефанішина.


За її словами, багато деталей щодо угоди не можна розкривати, проте проведення консультацій є позитивним кроком у переговорному процесі. "Українська делегація передала всі пропозиції, які ми готували в Києві, до американської сторони. Всі вони були обговорені", - зазначила Стефанішина.


Міністр надіялася, що після технічних консультацій будуть продовжені переговори до досягнення остаточної згоди. "Це не останній раунд", - додала вона.


Технічні консультації стосуються співпраці між Україною та США у сфері рідкісноземельних металів, які мають важливе значення для сучасних технологій та промисловості.