UA RU

Українцям пояснили алгоритм зняття показань лічильників тепла

Спосіб правильної реєстрації показників теплових лічильників для споживачів. Фото: hvylya.net

Київтеплоенерго пояснив алгоритм зняття показань будинкових лічильників тепла.


Процес обліку тепла ведеться двома способами. Перший - традиційний, коли інженери компанії перевіряють лічильники вручну. Другий - автоматичний, з використанням "розумних" лічильників, які передають дані дистанційно.


Завдання Київтеплоенерго - забезпечити стійку роботу системи обліку теплової енергії. Компанія обслуговує лічильники, ремонтує і перевіряє їх, а також встановлює нові. Головне для Київтеплоенерго - щоб клієнти платили тільки за спожите тепло, що підтвердило їхній будинок.


Клієнти мають можливість самостійно знімати показання лічильників у своєму будинку. Для цього треба подати заявку до Центральної диспетчерської служби з питань ЖКГ.


Нагадаємо, Нафтогаз показав, як тепер сплатити газ і передати свідчення лічильника.